Hakkımızda

Vizyonumuz, Misyonumuz

En yeni araçlarla ve deneyimli şöförlerle sunduğumuz hizmeti, geniş kitlelere ulaştırmak ve yolcu memnunuyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Güvenli yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlayarak, bunun yanı sıra müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uyarak disiplinli bir çalışma ortamı sağlamaktır.

Tarihimiz

  1997' den beri Ankara ilinde personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı hizmetini veren firmamız siz değerli müşterilerimize, deneyimli personellerimiz ve yüksek konfora sahip araçlarımız ile hizmet vermeye çalışmaktadır.

  Ali Fuat Kökçen Turizm olarak çalışanlarımızın tamamı tecrübeli ve alanında eğitimli işini bilen kişilerden oluşmaktadır. Zengin araç filomuz sayesinde, ihtiyacınız olan her marka, model araç ve özel isteklerinize göre araçlar temin edebilmekteyiz. İhtiyacınıza göre alternatif çözümler üreterek size en uygun hizmeti vermeyi sağlıyoruz.

Kurucumuz : Ali Fuat KÖKÇEN

   Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, özel amaçlı şehiriçi tur ve araç kiralama alanlarında hizmet vermemizin yanı sıra bizim gibi ticaretini genişletmeyi ve daha da iyi hizmet vermek istediğini söyleyen şirket yöneticileri, aynı hedefi amaçlayan aynı işi yapan şirketlerle birlik olup iş ortaklığı kuruyoruz. Bu iş ortaklığın amacı müşterisine daha iyi hizmet vermek ve gelişmektir. İş ortaklığı ve birliği çok sayıda proje ve faaliyetin ortaya çıkması için önemli bir başlangıçtır.

Teklif almak için;

alifuatkokcenturizm@gmail.com adresinden iletişime geçeblirsiniz.

Verilerimiz

0 GÜNLÜK TAŞIDIĞIMIZ PERSONEL
0 GÜNLÜK TAŞIDIĞIMIZ ÖĞRENCİ
0 ARAÇ FİLOMUZ
0 'YILDAN BERİ

Ali Fuat Kökçen Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı Ulaşımında Doğru Tercih.

Kaliteyi vazgeçilmez bir esas alarak, faaliyet gösterdiğimiz taşımaclık ve araç kiralama faaliyetlerinde verdiğimiz tüm hizmetlerde lider şirketler arasında olmayı hedefliyoruz..

,